PRZEGRYWAMY ZE SPARTĄ KRAKÓW 2:3

Niestety, ale po bardzo ciężkim i wyrównanym boju, przegrywamy dzisiejszy mecz ze Spartą Kraków 2:3 (24:26, 18:25, 25:23, 25:16, 13:15)
Drużyna przyjezdnych, która w poprzednim sezonie grała w II Lidze Ogólnopolskiej, czyli wyższej niż teraz, sprawiła nam wiele problemów. Po dwóch pierwszych przegranych setach, wróciliśmy do gry wygrywając kolejne partie, doprowadzając do tie-breaka. W piątym secie Krakowianie ponownie byli od nas nieznacznie lepsi, wygrywając cały mecz.
Wielkie gratulacje dla rywali za ich postawę i walkę, natomiast wiemy że nasza drużyna nie zagrała na swoim wysokim poziomie, nie ustrzegając się mnóstwa błędów.
Już od poniedziałkowego treningu przygotowujemy się do mega ciężkiego spotkania z Wawelem Kraków, który już za tydzień na ich terenie