POKONUJEMY W ZALEGŁYM SPOTKANIU, ISKIERKĘ TARNÓW 3:2

🏐 Za nami kolejny mecz, który tym razem rozegraliśmy na wyjeździe w Tarnowie. Po bardzo ciekawym spotkaniu, pokonujemy Iskierkę 3:2 (25:19, 25:22, 23:25, 28:30, 15:13).
🏐 Pierwsze dwa sety padły naszym łupem i wydawać by się mogło, że w trzeciej partii wszystko idzie w dobrym kierunku, by wygrać mecz 3:0. Nastąpiła jednak chwila dekoncentracji, a także dobra postawa rywali, szczególnie na zagrywce, która spowodowała porażkę w trzecim secie. Graliśmy dalej i w czwartej odsłonie mieliśmy trzy piłki meczowe, lecz rywale grali bardzo dobrze w obronie, czym wygrali kolejnego seta. W decydującym piątym secie zagraliśmy już swoja najlepszą siatkówkę, wygrywając tą partię i całe spotkanie.
🏐 Inkasujemy dwa bardzo cenne punkty, które pozwoliły nam ponownie wskoczyć na fotel wicelidera, a także przedłużyliśmy nasze szanse na awans do baraży o ligę centralną.
🏐 Wielkie słowa uznania należą się naszym zawodnikom, którzy pomimo że nazajutrz musieli wstać rano do pracy, nie szczędzili swojego czasu, by jechać do Tarnowa i wrócić grubo po północy. 👏👏
🏐 Już w najbliższą sobotę 2 marca o godzinie 20:30 zmierzymy się na hali w Brzeznej, z drużyną Volleyteam Gromnik. Stawka pojedynku, olbrzymia. Obojętnie jakie zwycięstwo naszej drużyny w tym spotkaniu, da nam wicemistrzostwo I Ligi Małopolski oraz przepustkę do baraży.