PONAD DWUGODZINNY HORROR Z GKPS GORLICE, ZAKOŃCZONY HAPPY ENDEM

Dzisiejszego wieczoru wracamy z piekła, do raju. Przegrywając mecz 0:2, doprowadzamy do tie-breka, wygrywając spotkanie z Gorlicami 3:2 (21:25, 24:26, 25:20, 25:16, 15:8)

🏐 Metafora której tutaj używamy o piekle i raju, opisuje spektakularny powrót naszej drużyny do gry. Pierwsze dwa poległe sety, wcale nie były takie złe w naszym wykonaniu. Szwankowała jedynie ofensywna zagrywka, ale taka była taktyka, by iść siłą. Na szczęcie siatkówka, to nie tylko siła, ale również kierunkowy flot, który w dzisiejszym meczu, był zbawienny dla naszej drużyny. Z taką zagrywką ciężko radzili sobie nasi rywale, co nam pomagało realizować cele w systemie blok/obrona.

🏐 Trzeci, czwarty oraz piąty set, to ścisłe trzymanie się taktyki, która pomogła nam najpierw doprowadzić do wyrównania meczu, a następnie w piątym secie, przypieczętować jakże ważne zwycięstwo.

🏐 Wielkie brawa dla naszych chłopaków, ale i również dla rywali, którzy wraz z naszą drużyną, stworzyli kapitalne widowisko, na miarę hitu, jaki był zapowiadany. Gorlice, to jedna z najlepszych drużyn w Małopolsce, dlatego wygrana bardzo cieszy, a powrót w takich okolicznościach, podnosi nasze morale.

🏐 Serdecznie dziękujemy bardzo licznie zgromadzonej publiczności na trybunach w Brzeznej. Czuć było w wasze wsparcie, także liczymy na Waszą obecność podczas kolejnego hitu, który odbędzie się w najbliższą sobotę, również w Brzeznej, tym razem z Laskową.