POKONUJEMY LASKOWĄ PO PIĘCIOSETOWYM POJEDYNKU

Za nami kolejny udany mecz w I Lidze Małopolski. We wczorajszym spotkaniu, pokonujemy GSKS Laskową 3:2 (25:18, 18:25, 25:23, 22:25, 16:14)

Było to mega ciekawe widowisko, które stało na bardzo dobrym poziomie. Pomimo wygranej nasz zespół nie ustrzegł się swoich błędów. W czwartym secie mieliśmy aż 4 punkty przewagi, by w końcówce stracić cały dorobek i musieć grać w tie-breaku. W nim też prowadziliśmy trzema punktami, by za chwilę je stracić. Końcówka i chłodna głowa należała jednak do nas, pokazując że zawsze gramy do końca. Laskowa prowadziła w tie-breaku 14:12, lecz odrobiliśmy straty i wygrywamy całe spotkanie. Na uwagę zasługuje fantastyczna zagrywka Przemysława Wróbla w końcówce piątego seta, oraz wspaniała gra blok-obrona.

Brawo drużyna 👍👍 Nie ma czasu na odpoczynek ponieważ już w najbliższą sobotę wyjazd do dalekich Wadowic.